Zawieszki
lakiernicze
Galeria

Każdy z elementów linii lakierniczej ma znaczenie dla poprawności działania całego procesu lakierowania detali. Odpowiednio zaprojektowane oraz wykonane zawieszki lakiernicze zapewnią większą efektywność lakierowania. Gwarantują oszczędność w zużyciu farby, czy lepsze wykorzystanie przestrzeni kabiny i pieca lakierniczego. Profesjonalnie zaprojektowane i wykonane zawieszki to także ważny aspekt w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Jako firma zajmująca się usługowo czyszczeniem zawieszek lakierniczych, pomagamy klientom w doborze odpowiedniego projektu zawieszek oraz doradzamy jakie zastosować materiały, aby zawieszki służyły jak najdłużej i nie ulegały degradacji podczas procesu lakierowania oraz cyklicznego ich oczyszczania (odporność na wysokie temperatury czy działanie środków chemicznych).

 

Zajmujemy się sprzedażą zawieszek na zamówienie klienta według przedstawionego projektu. Jesteśmy również do dyspozycji jeśli chodzi o realizację nietypowych, indywidualnych projektów dostosowanych do potrzeb Klienta.